Asistent konateľa spoločnosti Castor & Pollux, s.r.o.

    0 107

    3277651

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-03 16:02:29

    • Asistent
    • Office manager

    • Administratíva

    vedenie sekretariátu spoločnosti, zabezpečenie poriadku na sekretariáte a v jeho zázemí,
    administratívna a organizačná podpora konateľov spoločnosti, koordinácia ich kalendárov s vodičom spoločnosti,
    plánovanie, príprava a organizácia obchodných stretnutí konateľov a porád spoločnosti,
    organizácia pracovného programu a kalendára konateľov, zabezpečovanie pracovných ciest a dokladov na pracovné cesty,
    príprava prezentácií a podkladov na služobné cesty konateľov
    vedenie a aktualizácia všetkých adresárov konateľov spoločnosti a registra obchodných partnerov
    evidencia došlej a odoslanej korešpodencie spoločnosti, zodpovednosť za registratúru
    vedenie registra objednávok spoločnosti, objednávky kancelárskych potrieb a správa reprefondu spoločnosti, zabezpečovanie tlače vizitiek, pf a iných tlačovín,
    spracovanie dochádzky pre vedenie spoločnosti,
    aktualizácia údajov stránok webového sídla spoločnosti,
    organizačné zabezpečenie stretnutí vedenia spoločnosti vr. pohostenia,
    vybavovanie telefonických rozhovorov, mailovej komunikácie.

    Požiadavky na uchádzača

    zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
    prax s vybavovaním korešpodencie, práca na sekretariáte
    organizačné schopnosti, dôslednosť, spoľahlivosť
    komunikačné schopnosti

    sociálny program
    dovolenka navyše
    zaujímavá pracovná nápĺň

    V prípade záujmu zašlite Vaše CV v slovenskom jazyku elektronicky na e-mail: grujbarova@luxorka.sk; oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vybratí do užšieho výberu.

    Spoločnosť sa od svojho založenia v roku 1993 zaoberá investičnou a developerskou činnosťou. V rámci úspešne realizovaných projektov poskytuje komplexné správcovské služby. Ďalej sa venuje sprostredkovaniu obchodných príležitostí v oblasti inteligentných dopravných systémov, energetiky a odpadov v zahraničí ( najmä v krajinách východnej Európy) pre klientov.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Castor & Pollux, s.r.o.

    10-19 zamestnancov

    Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý