Asistent/-ka stavbyvedúceho (Ref. č.: SK-2015-014237 )

    0 200

    2127619

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-06-03 13:53:52

    • Stavbyvedúci
    • Stavebný majster

    • Stavebníctvo a reality

    Plánovanie a realizácia stavebných prác, ako aj s tým spojená obhliadka lokalít.
    Vypracovanie kalkulácie prác pre stavebný projekt.
    Včasné a nákladovo optimálne zaistenie potrebných zariadení, strojov a materiálov v súlade s koncernovými smernicami.
    Kontrola priebehu stavby a výsledkov stavby.
    Pravidelné informovanie a odsúhlasovanie s vedúcim skupiny alebo oblasti pri všetkých dôležitých úlohách a problémoch technického a personálneho charakteru.

    Požiadavky na uchádzača

    Ukončené VŠ vzdelanie II.stupňa, odbor Pozemné staviteľstvo.
    Prax v odbore nie je podmienkou, pozícia je vhodná aj pre absolventa.
    Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.
    Znalosť práce v MS Office (Word, Excel, PPT).
    Zodpovedný prístup, flexibilita, samostatnosť, schopnosť rýchlo sa učiť,…

    Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, 100% vlastníkom je rakúsky medzinárodný koncern STRABAG SE.
    Príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona.
    Príspevok zamestnávateľa na návštevu športových a kultúrnych podujatí.
    Možnosti ďalšieho vzdelávania.
    V priestoroch centrály je k dispozícii pre deti zamestnancov skôlka STRABAČIK a iné…

    stavebná spoločnosť – reality
    pozemné staviteľstvo

    Údaje za koncern STRABAG SE za rok 2010, kt. je STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o. súčasťou:

    počet zamestnancov koncernu:73.600
    výkon za rok 2010: 12,8 mld. €

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s. r. o.

    Stavebný priemysel