Asistent/-ka predaja spotrebnej elektroniky

    0 186

    1705924

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-02-27 19:58:22

    • Obchodný zástupca
    • Odborný predajca
    • Predavač

    • Obchod

    -predaj čiernej/PC/bielej techniky v jednej z našich špecializovaných predajní
    -aktívna starostlivosť o zákazníkov, aktívna ponuka služieb či príslušenstva pri predajnom rozhovore
    -kontrola zvereného predajného úseku (vystavenie, zabezpečenie tovaru, precenenie, prevzatie tovaru zo skladu a pod.)
    -dodržiavanie stanovených osobných akčných plánov a ich plnenie
    -kontrola stavu tovaru na predajni, monitorovanie konkurencie
    -priebežné samovzdelávanie v obore (odborná znalosť sortimentu, predajné zručnosti)
    -účasť na stanovených vzdelávacích aktivitách spoločnosti

    -nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

    Požiadavky na uchádzača

    -záujem o sortiment čiernej/PC/bielej techniky
    -min. základný prehľad v sortimente spotrebnej elektroniky
    -pozitívny vzťah k elektronike
    -skúsenosti v obchode výhodou
    -obchodný duch a príjemne vystupovanie
    -veľmi dobré komunikačné zručnosti
    -zodpovednosť, spoľahlivosť
    -ochota učiť sa
    – záujem pracovať na dosahovaní a plnení denných osobných plánov

    -zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    -firemný systém vzdelávania, tréningy produktových znalostí a predajných zručností
    -možnosť ďalšieho kariérneho rastu
    -práca s najmodernejšou technikou
    -motivujúce ohodnotenie – bonusový systém predaja vyplácaný podľa osobných výsledkov bez limitovaného stropu
    -príjemné klimatizované pracovné prostredie
    -zamestnanecké benefity:
    *príspevok na údržbu firemného oblečenia
    * výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
    * zľavy na nákup elektroniky
    * poistenie zodpovednosti
    * rizikové životné poistenie
    * tri dni voľna v prípade zdravotnej indispozície

    Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

    DATART je popredným maloobchodným predajcom zameraným na spotrebnú elektroniku. Spoločnosť DATART INTERNATIONAL, a.s., Pernerova 35, Praha, Česká republika podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom organizačnej zložky DATART INTERNATIONAL, a.s. – organizačná zložka. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a zamestnávame vyše 1000 ľudí v našom predajnom reťazci, ktorý tvorí 31 predajní v Českej republike a 11 na Slovensku.

    Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

    Možný dátum nástupu

    08.03.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    DATART INTERNATIONAL, a.s. – organizačná zložka

    260

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý