Asistent daňového poradcu

    0 116

    2039332

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-06 17:40:32

    • Asistent daňového poradcu

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    – Práca so zákonom – vypracovávanie analýz zo zákonov, práca aj s európskou legislatívou
    – Kooperácia a komunikácia s klientmi – spracovanie písomných odpovedí v slovenskom a anglickom jazyku, kontrola daní
    – Vypracovanie daňových priznaní všetkých druhov daní

    Požiadavky na uchádzača

    – ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
    – aktívna znalosť anglického jazyka
    – zodpovedný prístup k práci
    – dobré komunikačné schopnosti, profesionálny prístup

    – práca v medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom kolektíve
    – atraktívne finančné ohodnotenie
    – možnosť osobného rozvoja, rastu a kariérneho postupu
    – kontinuálne vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie
    – program intenzívnych školení špeciálne pripravený pre potreby KPMG
    – krátkodobé a dlhodobé odborné stáže (3 – 18 mesiacov)

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Dôležité informácie pre uchádzača

    Ak máte záujem a myslíte si, že máte potrebné schopnosti, vyplňte našu online application form, ktorú nájdete na našej stránke www.kpmg.sk v časti kariéra.

    Spoločnosť KPMG na Slovensku je nezávislým členom medzinárodnej siete KPMG, ktorej členovia poskytujú profesionálne služby v oblasti auditu, daní a poradenstva. Na Slovensku pôsobí od roku 1991 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 300 ľudí. Poskytuje širokú škálu audítorských, daňových a poradenských služieb mnohým domácim i zahraničným spoločnostiam vo väčšine hospodárskych odvetví. Dôležitým rozmerom činnosti KPMG na Slovensku je budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi i zamestnancami. Naši ľudia vyznávajú hodnoty ako kvalita a profesionálna etika a našim klientom poskytujú služby podľa ich náročných očakávaní.

    Možný dátum nástupu

    September 2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    KPMG Slovensko spol. s r.o.

    300

    Účtovníctvo a audítorstvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý