Asistent (brigáda)

    0 128

    2046110

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-12 12:36:16

    • Asistent

    • Administratíva

    Popis práce

    práca na zaujímavých projektoch
    vykonávanie administratívnych prác
    vedenie databázy členov zamestnávateľa
    vedenie evidencie písomností zamestnávateľa
    priama komunikácia s členmi Spoločnosti pre trestné právo a kriminológiu
    administratívna podpora výkonnému podpredsedovi
    organizovanie návštev, porád, seminárov a konferencií
    komunikuje so zahraničnými partnermi zamestnávateľa
    podieľa sa na aktualizácii webovej stránky zamestnávateľa
    zariaďuje formálne náležitosti spojené s pracovnými cestami

    Požiadavky na uchádzača

    znalosť anglického jazyka
    ovládanie práce s internetom (e-mail, www) – pokročilý
    dobré komunikačné schopnosti
    veľmi dobré organizačné schopnosti a pozitívny prístup
    profesionálne a príjemné vystupovanie

    práca v príjemnom pracovnom kolektíve
    príležitosť aktívne využívať anglický jazyk
    flexibilný pracovný čas
    možnosť získať prácu na plný pracovný úväzok

    Váš životopis s fotografiou a motivačný list prosím posielajte na emailovú adresu spolocnost@crimjust.sk

    Spoločnosť pre trestné právo a kriminológiu je dobrovoľným, nezávislým a neziskovým záujmovým združením fyzických a právnických osôb, medzi ktorej ciele patrí štúdium stavu a vývoja trestného práva doma aj v zahraničí, vrátane medzinárodného práva trestného, podpora inštitúcii a legislatívy v tejto oblasti za účelom väčšej účinnosti ochrany spoločnosti pri súčasnom rešpektovaní zásad humanizmu a ľudských práv a skúmanie stavu a vývoja kriminality, jej prevencie a kontroly.

    Spoločnosť pre trestné právo a kriminológiu združuje uznávaných odborníkov z oblasti trestného práva a kriminológie ako z teórie tak aj praxe a je platformou pre prípravu, realizáciu a praktickú aplikáciu v praxi konkrétnych projektov a programov v oblasti trestného práva a kriminológie na medzinárodnej, národnej, regionálnej a miestnej úrovni.

    Spoločnosť pre trestné právo a kriminológiu vytvára priestor podporujúci výmenu skúsenosti a poznatkov v rámci medzinárodnej spolupráce v oblasti trestného práva a kriminológie a to formou aktívneho členstva v medzinárodných organizáciách alebo bilaterálnou spoluprácou s jednotlivými krajinami a vytvára platformu pre spoluprácu s mladými odborníkmi v predmetných oblastiach.

    Možný dátum nástupu

    po dohode

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Spoločnosť pre trestné právo a kriminológiu

    Mimovládne organizácie, občianske združenia

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý