Asistent

    0 190

    1592768

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-21 01:08:35

    • Asistent
    • Marketingový pracovník

    • Administratíva
    • Marketing, reklama, PR

    – asistenčné práce v oblasti marketingových a manažérskych aktivít
    – účasť na kultúrnych podujatiach, fotografovanie, tvorba článkov
    – participácia na tvorbe kreatívnych projektov v regióne Turiec
    – kancelárske práce, vybavovanie priebežnej agendy

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme:

    – zručnosti s bežnými kancelárskymi aplikáciami
    – komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť
    – kreatívny duch, tvorba nápadov a iniciatíva

    – kancelársky priestor v centre mesta Martin
    – voľné rozvrhnutie pracovného času týždeň vopred
    – práca na 4 dni v týždni (piatok je voľno)

    Práca je na 8 hodín denne pondelok až štvrtok. Kancelária sa nachádza na pešej zóne v priestoroch Cancel CoWorking. Pracovná zmluva je po skúšobnej dobe na neurčito. Aj keď začíname v malom počítame s rastom platu aj odmien 🙂

    Internetový portál Turiec Online sa profiluje ako Dobré správy z regiónu. Našim cieľom je pomáhať inštitúciám, spoločnostiam a dobrovoľníckym iniciatívam prezentovať svoje aktivity, podujatia či podnikateľskú činnosť, čím pozitívne podporujeme rozvoj kultúrneho, spoločenského aj podnikateľského prostredia v Turčianskom regióne. Nájdete nás na www.turieconline.sk

    Možný dátum nástupu

    01.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • študent strednej školy
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Turiec Online

    Médiá

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý