Architekt (Ref. č.: CON2017_06_ARCHITECT)

    0 1

    2536368

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-06-17 11:04:48

    • Architekt

    • Stavebníctvo a reality

    Architektonická tvorba samostatne – dohľadom senior architekta – dolaďovanie a dotvorenie koncepcie až po finálny projekt, príprava prezentácií pre klientov

    Požiadavky na uchádzača

    Svedomitosť, emocionálna stabilita, otvorenosť voči novej skúsenosti, kvalitné a profesionálne komunikačné schopnosti

    Flexibilný pracovný čas, preplatenie dopravy do práce, odmeny pri pracovných úspechov spoločnosti riadené zamestnancom, odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách

    Prosím o poslanie životopisov ktoré naozaj spĺňajú všetky potrebné požiadavky uchádzača.

    Architektúra, interiéry, design – komplexné riešenie stavieb a interiérov, projkečná a stavebná činnosť

    Možný dátum nástupu

    01.09.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    CONCEPT Architects s.r.o.

    1

    Architektúra a inžinierske činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Personalistika – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Adobe Photoshop – základy