Aplikačný správca

    0 52

    3203522

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-02 15:05:26

    • IT analytik

    • Informačné technológie

    • Aplikačná správa, podpora, testovanie, implementácia a dokumentácia pre aplikáciu spisovej služby
    • Sledovanie a monitorovanie aplikácie a podporované komponenty riešenia
    • Identifikácia, analýza a odstraňovanie vzniknutých incidentov a problémov
    • Tvorba opravných SQL skriptov
    • Zmeny v konfigurácií, aplikácia upgradov a fixov
    • Kooperácia s používateľmi (e-mailová a telefonická podpora)
    • Komunikácia v rámci vývojového tímu
    • Príprava zálohovacích procedúr pre dané riešenie
    • Špecifikácia HW a SW požiadaviek pre nové inštalácie
    • Budovanie Knowledge base (Confluence)

    Požiadavky na uchádzača

    • Práca s DB MS SQL Server (ideálne aj Oracle) – inštalácia, konfigurácia, optimalizácia
    • Zvládnutie existujúceho dátového modelu
    • Práca s Windows Server 2012 a vyššie, Linux (Oracle Linux, SuseLinux a iné)
    • Inštalácia a konfigurácia Tomcat , Java
    • Konfigurácia vlastnej aplikácie, čítanie log. súborov a nastavovanie podľa potrieb zákazníka
    • Schopnosť samostatne a systematicky riešiť pridelené úlohy
    • Ochota učiť sa nové veci

    • dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
    • spoločnosťou podporovaný osobný rast
    • jazykové kurzy
    • sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Spoločnosť ICZ Slovakia a.s. sa profiluje ako nezávislý dodávateľ riešení (solution provider) v oblasti správy, obehu a spracovania dokumentov.
    Hlavné smery technologického zamerania firmy:
    – systémy pre správu, obeh a archiváciu dokumentov,
    – workflow systémy,
    – znalostné (fulltextové) databázy,
    – systémy pre skenovanie dokumentov a formulárov vrátane využitia technológie typu OCR/ICR,
    – systémy pre prácu s elektronickými formulármi,
    – tlačové riešenia (output management),
    – informačné podnikové portály,
    – komponentové riešenia na báze XML a JAVA technológií,
    – nemocničné informačné systémy.

    Spoločnosť ICZ Slovakia a.s. vo svojom prístupe k zákazníkom integruje jednak vplyv svetových technologických a obchodných trendov, jednak viac ako trinásťročné know-how v odbore a v neposlednom rade i znalosť potrieb trhu. A to všetko pri zachovaní individuálneho prístupu k zákazníkovi.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ICZ Slovakia a.s.

    50-99 zamestnancov

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)