Analytik/Konzultant pre vývoj software (Ref. č.: FSAN201505)

    0 157

    2102287

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 17:49:49

    • IT analytik
    • IT tester
    • Softvérový inžinier

    • Informačné technológie

    – analýza a návrh software na základe zákazníckych požiadaviek
    – analýza a reengineering firemných procesov
    – tvorba projektovej dokumentácie
    – testovanie software
    – školenia koncových používateľov

    – predmet práce primárne zameraný na elektronické formuláre, t.j. analýza požiadaviek a špecifikácia obsahu, designu, štruktúry a validačných a business pravidiel pre elektronické formuláre

    Požiadavky na uchádzača

    – VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika,
    – schopnosť tímovej spolupráce,
    – flexibilita a snaha zvládnuť nové technológie, techniky a pracovné postupy

    – znalosť objektovo orientovaných CASE nástrojov výhodou
    – znalosť MS Office (Word,Excell,Power Point) výhodou

    – pozícia je vhodná aj pre absolventa aj pre uchádzača s niekoľko ročnou praxou

    – prístup k najnovším technológiám,
    – možnosť odborného rastu,
    – výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,
    – sociálne a iné výhody

    Svoje žiadosti so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na uvedenú email adresu. Do názvu správy uveďte – „FSAN201505“. Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

    Spoločnosť FormServices sa špecializuje na vývoj softvérových riešení v oblasti elektronických formulárov a zabezpečenia podpory celého životného cyklu tvorby a prevádzky formulárov, t.j. od špecifikácie a analýzy požiadaviek, cez návrh, implementáciu, testovanie, nasadenie a zabezpečenie prevádzky.

    Spoločnosť sa zameriava na vývoj elektronických formulárov, ktoré nevníma len ako elektronickú verziu papierovej predlohy formuláru, sadu elementárnych atribútov a grafického designu. eGO je vnímaná ako technológia, ktorá v sebe zahŕňa vývojárske/dizajnérske nástroje na vytvorenie, verzionovanie a publikovanie elektronického formulára, jeho štruktúrovaný obsah (dátová štruktúra), vizualizáciu (HTML/PDF/TXT a pod.), podporu pre integráciu automatického predvyplnenia obsahu formulára na základe integrovaných číselníkov a externých dátových zdrojov, podporu pre automatizovanú kontrolu pri vyplňovaní elektronického formulára (validačné pravidlá) a jeho dynamiku počas editovania vrátane importovania a exportovania editovaných údajov. Integrálnou súčasťou formulárovej technológie je platformová nezávislosť, viacjazyčnosť, integrácia zaručeného elektronického podpisu a súlad s legislatívou v predmetnej oblasti, predovšetkým výnosu o štandardoch Informačných systémov.

    Víziou spoločnosti je stať sa číslom jeden medzi dodávateľmi formulárových riešení s vysokou pridanou hodnotu.

    Viac informácií nájdete na adrese: http://www.formservices.sk/

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    FormServices, s.r.o.

    20

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy