Analytik/Konzultant pre vývoj software (Ref. č.: AN201505)

    0 109

    1096313

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 16:53:24

    • IT analytik
    • IT konzultant

    • Informačné technológie

    – analýza a návrh software na základe zákazníckych požiadaviek
    – analýza a reengineering firemných procesov
    – tvorba projektovej dokumentácie
    – testovanie software
    – školenia koncových používateľov

    Požiadavky na uchádzača

    – VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika,
    – schopnosť tímovej spolupráce,
    – flexibilita a snaha zvládnuť nové technológie, techniky a pracovné postupy

    – znalosť objektovo orientovaných CASE nástrojov výhodou
    – znalosť informačných technológií výhodou
    – znalosť MS Office (Word,Excell,Power Point) výhodou

    – pozícia je vhodná aj pre absolventa aj pre uchádzača s niekoľko ročnou praxou

    – minimálne pasívna znalosť anglického jazyka,
    – vodičský preukaz skupiny B výhodou,

    – prístup k najnovším technológiám,
    – možnosť odborného rastu,
    – výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,
    – sociálne a iné výhody

    Svoje žiadosti so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na uvedenú email adresu. Do názvu správy uveďte – „AN201505“. Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

    Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1993. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informáciio spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    DITEC, a.s.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – programátor
    • UML – pokročilý