Analytik riadenia rizík – (Solvency II)

    0 126

    2099657

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-30 15:01:47

    • Finančný analytik
    • Risk manager
    • Risk specialist

    • Bankovníctvo
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Manažment

    Aktívna účasť pri identifikácii, analýze, kontrole a riadení rizík
    Spolupráca pri vytváraní systému riadenia rizík a analýze rizikových faktorov
    Príprava podkladov pre rizikové správy a výkazov k riadeniu rizík
    Spolupráca s aktuariátom a ďalšími odbornými útvarmi pri aktivitách súvisiacich s činnosťou oddelenia riadenia rizík
    Spolupráca na vlastnom posúdení rizika spoločnosti a príprava ORSA správy podľa požiadaviek Solventnosti II
    Spracovávanie štatistických hlásení pre internú aj externú potrebu
    Ostatné aktivity ohľadom príprav na Solvency II

    Požiadavky na uchádzača

    Veľmi dobrá znalosť MS Excel
    Znalosť finančnej matematiky a Solvency II výhodou
    Analytické myslenie a orientácia na detail
    Flexibilita, dynamika, proaktívnosť, kreativita
    Samostatnosť, zodpovednosť

    Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej zahraničnej spoločnosti
    Príjemné pracovné prostredie so všetkou profesionálnou podporou
    Dlhodobo stabilné zamestnanie

    Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
    Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
    „V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.“

    Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

    Poisťovníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – expert