Analytik – programátor

    0 192

    2098949

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-29 08:03:51

    • IT analytik
    • Programátor

    • Informačné technológie

    Popis práce

    – podieľa sa na analýze, vývoji a testovaní SW riešení
    – sleduje vývoj informačných technológií a navrhuje rozvoj aplikačného SW vybavenia v súlade so stratégiou a zámermi spoločnosti
    – spolupracuje pri koncepcii rozvoja informač. systému
    – vedie dokumentáciu zmien, termínov plnenia a ostatnej komunikácie

    Požiadavky na uchádzača

    Znalosť nasledujúcich technologických oblastí a programovacích jazykov je požadovaná:

    -SQL (MS SQL 2008), Transact SQL,návrh databáz, tvorba uložených procedúr, triggerov, …
    -platforma Microsoft.Net (Visual studio 2013): C# a .NET aplikácie
    – anglický jazyk – schopnosť čítať technickú dokumentáciu

    Výhodou:

    -skúsenosti s programovaním: Web technológie – ASP.Net, MVC, Web Services …
    – znalosť JavaScript, CSS, HTML
    – schopnosť používať Google a MSDN
    – skúsenosti s vývojom klient/server aplikácií
    – skúsenosti s tvorbou dokumentácie
    – podieľanie sa na vývoji veľkých projektov
    – znalosť UML aspoň vo forme čítania
    – skúsenosti s automatizovaným testovaním

    Všeobecné podmienky:

    -komunikačné a analytické schopnosti
    -schopnosť pochopiť existujúci zdrojový kód a pracovať na ňom
    -dobrá znalosť princípov objektového programovania

    – pohyblivá pracovná doba
    – možnosť osobného rastu a rozvoja
    – odborné školenia
    – príjemný pracovný kolektív
    – tvorivá sebarealizácia
    – možnosť zdokonaľovať sa v AJ

    Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený zaujem pracovať v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Sme prvá privátna banka na slovenskom bankovom trhu, ktorá sa orientuje na poskytovanie služieb privátneho bankovníctva.

    Svojim klientom poskytujeme finančné a investičné služby šité na mieru ich individuálnym potrebám. Práve princíp vysoko individuálneho prístupu spolu so zachovaním diskrétnosti je jedným zo základných atribútov našej práce a komunikácie s klientom.

    Vysokokvalitné služby zabezpečujú naši pracovníci s dlhoročnou praxou v bankovníctve a pri riadení finančných investícií. Pri výbere pracovníkov pre banku kladieme veľký dôraz na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Privatbanka, a.s.

    100

    Bankovníctvo, peňažníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • .NET – pokročilý