Analytik, controller

    0 19

    2097625

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-27 09:59:42

    • Controller

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Popis práce

    • analýzy finančných výkazov spoločností, P&L
    • finančné a nákladové analýzy
    • kalkulácie
    • účasť pri vypracovaní finančného plánu, kontrola plnenia
    • sledovanie plnenia plánu a ukazovateľov jednotlivých spoločností
    • vykazovanie odchýlok od plnenia plánu, komentovanie odchýlok,
    diskusia s príslušnými managermi
    • plánovanie cash flow, jeho sledovanie a vyhodnocovanie plnenia
    • reporting a príprava podkladov pre management a predstavenstvo
    • posudzovanie a vyhodnocovanie projektov

    Požiadavky na uchádzača

    • analytické myslenie
    • proaktivita
    • zodpovednosť
    • komunikatívnosť
    • Access, SQL – výhoda
    • ovládanie MS Office na veľmi dobrej úrovni
    • prax 1 rok v oblasti finančného controllingu výhodou

    Dobrovoľne udeľujem spoločnosti United Industries a.s. IČO: 31 686 031, Šafárikovo nám. 4, 811 02 Bratislava, súhlas so správou a spracovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. a prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie som poskytol/poskytla spoločnosti United Industries a.s. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami United Industries a.s. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom ukončenia výberového konania na vyššie uvedenú pracovnú pozíciu. Osobné údaje, ktoré o mne spoločnosť United Industries a.s. získala, oprávnená osoba spoločnosti United Industries a.s. bezodkladne zlikviduje.

    Holdingová spoločnosť

    Možný dátum nástupu

    ihneď, príp. podľa dohody

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    United Industries a.s.

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý