Agent/ka call centra na predajné projekty

    0 130

    2039322

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-06 17:11:32

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu: Agent/ka call centra na predajné projekty , ktorej hlavnou náplňou práce bude:

    ● Telefonický predaj produktov a služieb klientom
    ● Evidencia údajov v internom systéme spoločnosti
    ● Poskytovanie odborného poradenstva klientom
    ● Vykonávanie pracovných úloh podľa pokynov nadriadeného v súlade s internými smernicami spoločnosti

    ● Práca sa vykonáva na dohodu o vykonaní práce
    ● Platové podmienky: fixná mzda 3 EUR/hod + prémie
    ● Flexibilný pracovný čas ( ochota pracovať min. 4 x do týždňa, 5 – 8 hodín denne)

    ● Šikovných pracovníkov spoločnosť rada zamestná na trvalý pracovný pomer ( 8 – hodinový resp. skrátený úväzok)
    ● Platové podmienky: fixná mzda: od 460 Eur + prémie + stravné lístky

    Požiadavky na uchádzača

    ● Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
    ● Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni
    ● Príjemný verbálny prejav a reprezentatívne vystupovanie
    ● Silná orientácia na spokojnosť zákazníka
    ● Veľkou výhodou sú už predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti call centra resp. zákazníckeho servisu (bankovníctvo, poisťovníctvo a pod. )

    ● Dlhodobé zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    ● Odmeňovací systém pre zamestnancov, darčekové poukazy
    ● Odborné zaškolenie na pozíciu
    ● Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie (sociálny prístup ku zamestnancom)

    Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov a ľudských zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie mzdového účtovníctva, personálnej i administratívnej agendy.

    Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky. Regionálne pôsobenie našej spoločnosti PERSONALITY vám dáva výhodu nájsť Dobrých ľudí priamo v regióne kde plánujete rozvíjať svoje ďalšie aktivity.

    Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

    Naše motto: „Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti“

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Personality, s.r.o.

    9

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý