Agency angel

    0 179

    2605968

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-06-13 14:49:53

    • Asistent
    • Office manager

    • Administratíva

    Ako Agency angel sa nenarodíš, ale v Zaraguze sa ním môžeš stať. Ak je pre teba výzva pracovať na špeciálnych agentúrnych projektoch, koordinovať čas a úlohy pre tím vyše 20 accountov a kreatívcov a zároveň si dokážeš udržať prehľad o všetkom, čo sa agentúrou premelie, čakáme na teba. Keď bude treba, budeš vedieť kreatívcom pristrihnúť krídelká, accountom pripomenieš deadliny a to všetko s anjelským pokojom. Ustrážiš nielen deadliny projektov či tendrov, ale aj všetky narodeniny. Postaráš sa aj o jednoduchšie HR záležitosti a chalani z externej firmy ti zase na oplátku zvýšia tvoje IT zručnosti.

    Požiadavky na uchádzača

    – Veľmi dobrý time managmet seba a potom aj iných
    – Schopnosť plánovať a doťahovať veci do konca
    – Praxou ostrieľané komunikačné zručnosti
    – Chuť učiť sa a pracovať na sebe

    Ako Agency angel uvidíš chod multichanel agentúry zo všetkých strán. Budeš pri zrode kreatívnych kampaní, ktoré dobíjajú nielen slovenský trh a spoznáš svet reklamy na vlastnej koži. Popri svojich bežných denných činnostiach sa naučíš hrať stolný futbal s našimi kreatívcami, otestuješ nový kávovar s kvalitnou kávou, o tvoj pitný režim sa postarajú naši skvelí klienti. Máme ten najlepší kolektív a tak ani spontánne teambuildinogvé aktivity nám nie sú cudzie. 🙂

    Multichannel kreatívna agentúra

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Zaraguza, s.r.o.

    10

    Reklama a prieskum trhu

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý