Advokátsky koncipient

    0 79

    2548770

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-06 10:32:52

    • Advokátsky koncipient

    • Právo a legislatíva

    Tvorba a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych úkonov, zastupovanie klientov pred súdmi, orgánmi štátnej správy, orgánmi územnej samosprávy, tvorba právnych stanovísk, poskytovanie právneho poradenstva, komunikácia (vrátane rokovaní) s klientmi.

    Požiadavky na uchádzača

    • vysokoškolské vzdelanie oboch stupňov v odbore právo (ďalšie právnické vzdelanie získané na Slovensku alebo v zahraničí je výhodou),
    • dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť tímovej práce, aktívny prístup k práci, flexibilita, odolnosť voči stresovým situáciám, spoľahlivosť, lojálnosť, diskrétnosť
    • znalosť cudzieho jazyka výhodou
    • predchádzajúca odborná prax výhodou

    Adekvátne platové ohodnotenie v závislosti od nasadenia, individuálny prístup, široký právny záber, profesný rast, ďalšie vzdelávanie, práca v mladom kolektíve, priateľská atmosféra, práca na zaujímavých projektoch

    Štruktúrovaný životopis, motivačný list a súhlas so spracúvaním osobných údajov zasielajte na elektronickú adresu uvedenú v tejto ponuke. Vopred ďakujeme všetkých záujemcom, avšak oslovení budú len tí uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám kancelárie.

    RASLEGAL, s. r. o. je slovenskou advokátskou kanceláriou so sídlom v centre Bratislavy. Poskytuje komplexné právne poradenstvo prevažne v oblasti civilného práva.

    Možný dátum nástupu

    ASAP (DOHODOU)

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    RASLEGAL, s.r.o.

    1 zamestnanec

    Právnické činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý