Administrátor IT infraštruktúry

    0 129

    2036286

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-19 11:22:35

    • IT konzultant
    • IT/Technical Support Specialist
    • Správca informačného systému

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Hľadáme vhodného kandidáta/tku pre rozšírenie teamu IT:
    – regionálny IT infrastructure support
    – údržba, obmeny, inštalácie a správa pobočkových pracovných staníc
    – správa tlačových riešení
    – správa pobočkových kamerových systémov
    – ozvučenie bazarov, vyvolávacie systémy
    – podpora pri správe pobočkových serverov
    – desing, príprava a spolupráca pri otváraní nových pobočiek
    – podpora a riadenie dodávateľov

    Požiadavky na uchádzača

    – kladný vzťah k It technológiám
    – administrátorská znalosť Windows
    – prehľad v problematike IT infraštruktúry a HW architektúry
    – časová a miestna flexibilita (cestovanie vrámci SR a Maďarska)
    – schopnosť riešiť problémy samostatne
    – proaktívny prístup

    – dynamický a piateľský kolektív
    – stabilná spoločnosť
    – zamestnanecké výhody na produkty spoločnosti
    – zaujímavé platové ohodnotenie

    Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

    Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 20 rokov. Zo svojej základne v Českej Republike expandovala aj do ďalších krajín regiónu. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu ojazdených automobilov v strednej Európe.

    Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek a stále rastieme …

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Autocentrum AAA Auto a. s.

    2000

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – expert
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia Windows serverov – pokročilý