Administrátor a telefonista na infolinke v češtine

    0 16

    2019507

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-19 09:58:10

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Telefonista a administrátor vernostného programu v ČEŠTINE! Podmienka – čeština ako materinský jazyk (t.j. spisovná slovom aj písmom!)
    Príjem hovorov na infolinke od zákazníkov spoločnosti s predajom PHM, poskytovanie informácií o obsahu vernostného programu, zápis rôznych údajov do obslužného softvéru na PC na základe uskutočnenej komunikácie, spracovanie administratívnej dokumentácie súvisiacej s vernostným programom, aktívne volania zákazníkom za účelom aktualizácie adresných údajov a k objednávkam darčekov za nazbierané body v programe, komunikácia s personálom čerpacích staníc a pod. Pracovná doba 8,00-18,00; resp. možnosť dohody – krátke a dlhé dni.

    Požiadavky na uchádzača

    – výborné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, spisovný prejav,
    – práca s počítačom v rozsahu základného balíka MS Office,
    – zodpovedný prístup, pracovitosť, dochvíľnosť, samostatnosť,
    – skúsenosti s prácou na infolinke výhodou (nie je však podmienka).

    Životopis zasielajte na: bluelevel@bluelevel.sk
    Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači, ktorí spľňajú stanovené predpoklady a úspešne absolvujú úvodný telefonický pohovor.

    Spoločnosť Blue Level, s.r.o. pôsobí v oblasti reklamy a marketingu. Poskytuje služby v oblasti direct marketingu a sales promotion.

    Možný dátum nástupu

    20.03.2015

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Blue Level, s.r.o.

    5

    Reklama, propagácia, PR

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý