Administratívny pracovník/čka (skladník/čka)

    0 51

    3271342

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-12-20 16:23:44

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    – Hlavnou náplňou práce je skladové hospodárstvo: spracovávanie príjemok a výdajok, interné prevody medzi strediskami, odpočty,
    – pomocné administratívne práce,
    – asistencia F and B manažérovi.

    Požiadavky na uchádzača

    – Analytické myslenie,
    – dôslednosť,
    – precíznosť,
    – zodpovednosť,
    – flexibilita.

    – Práce v novovybudovanej reštaurácii s moderným a funkčným vybavením,
    – práca v malebnom prostredí prírody,
    – zaujímavé finančné ohodnotenie,
    – stála pravidelná mesačná mzda,
    – otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, príp. riešenie vzniknutých situácií,
    – po dohode možnosť zamestnaneckého ubytovania,
    – príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona,
    – voľné skipasy,
    – zamestnanecké zľavy a výhody.

    Spoločnosť ARPROG, akciová spoločnosť Poprad je viac ako dvadsať rokov aktívna v realizácii inžinierskych stavieb, pozemných stavieb, cestných komunikácií s používaním a zlepšovaním zavedených certifikovaných manažérskych systémov kvality, environmentu, BOZP a kvality vo zváraní.
    V Levočskej Doline prevádzkuje počas zimných mesiacov lyžiarske stredisko, počas letných mesiacov biokúpalisko. Stredisko je otvorené celoročne s možnosťou využitia relax centra s bazénom a saunami, reštauráciami a ubytovaním.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    ARPROG, a. s. Poprad

    100-149 zamestnancov

    Stavebný priemysel