Administratívny pracovník v španielskom jazyku

    0 18

    1809307

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-16 09:33:36

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    – zákaznícka podpora, spracovávanie e-mailov v španielskom jazyku

    Požiadavky na uchádzača

    – komunikačné zručnosti
    – aktívna znalosť španielského jazyka
    – flexibilita

    – prostredie medzinárodnej spoločnosti
    – motivujúce finančné ohodnotenie
    – flexibilný pracovný čas
    – pravidelné vzdelávacie programy a individuálne plány školení
    – možnosť získania nových poznatkov z rôznych oblastí
    – profesný a kariérny rast
    – motivačné programy
    – firemné akcie, teambuildingy

    Ak Vás naša ponuka zaujala, zasielajte nám Vaše CV na e-mailovú adresu : job@teleperformance.sk a do predmetu správy uveďte názov pozície „Administratívny pracovník v španielskom jazyku“ pre správne zaradenie uchádzača.

    Lion Teleservices SK – špecialista na slovenskom trhu v oblasti riadenia vzťahov so zákazníkmi a v poskytovaní služieb kontaktných centier. Člen nadnárodnej skupiny Teleperformance Group – svetového leadera a najväčšieho poskytovateľa služieb Call Centra na svete.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Lion Teleservices SK, spol. s r.o.

    Centrá zdieľaných služieb

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Španielsky jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy