Administratívny pracovník v oblasti ľudských zdrojov

    0 121

    2032777

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-02 12:25:38

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Popis práce

    – zadávanie inzercie
    – výpomoc pri pracovných pohovoroch
    – uzatváranie pracových zmlúv
    – prihlasovanie, odhlasovanie zamestnancov do poisťovní
    – archivácia dokladov spoločnosti
    – spracovanie a evidencia cestovných príkazov
    – výdaj stravných lístkov
    – spracovanie dokladov na osobnú a nákladnú dopravu
    – zastupovanie sekretariátu

    Ďalšie požiadavky na uchádzača o zamestnanie:
    – evidovaný na UPSVAR minimálne 3 mesiace
    – občan, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvoma rokmi
    – pred zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie nemal pravidelne platené zamestnanie (zamestnanie, ktoré trvalo najmenej šesť po sebe nasledujúcich mesiacov)

    Stavebno-obchodná spoločnosť, zaoberajúca sa:
    Stavebnou činnosťou:
    -výstavba a rekonštrukcia: bytových a občianskych stavieb, administratívnych stavieb a priemyselných stavieb
    -inžinierska činnosť
    -poradenstvo v odbore stavebníctva
    Obchodnou činnosťou:
    -predaj stavebných materiálov
    -výroba a predaj transportného betónu
    -cestná nákladná doprava
    Developerskou činnosťou:
    – príprava, zabezpečenie a realizácia developerskych projektov

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Novosedlík spol. s r. o.

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý