Administratívny pracovník skladu HV

    0 116

    1357303

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-11 15:03:41

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Popis práce

    – evidencia príjmov a presuny tovaru
    – spracovanie zákaziek a dodacích listov
    – spravovanie obalového hospodárstva spoločnosti
    – vykonávanie účtovnej a fyzickej inventúry tovaru
    – komunikácia s inými spoločnosťami
    – dalšie administratívne činnosti skladu hotových výrobkov.

    Požiadavky na uchádzača

    – dobré komunikačné a organizačné zručnosti
    – flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
    – ochota učiť sa nové veci
    – prax vo vedení obalového hospodárstva – vítaná

    Životopis a žiadosť o prijatie posielať na mailový kontakt v slovenskom jazyku.
    Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí budú oslovení len vybraní uchádzači a do predmetu emailu poprosíme uviesť „AP 2015“.

    Výrobná spoločnosť s významným postavením na trhu v oblasti výroby liehu a octu.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Slovenské liehovary a likérky, a.s.

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • IBM Lotus Notes – základy