Administratívny pracovník s talianskym jazykom – part time

    0 64

    2000500

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-30 15:34:48

    • Administratívny pracovník, referent
    • Fakturant
    • Účtovník

    • Administratíva
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Popis práce

    • Vytváranie, modifikácia zmlúv pre Talianskeho klienta
    • Spracovanie master-data (kmeňových údajov) a paušálnych zmlúv
    • Sledovanie kvality spracovaných dokumentov
    • Kontrola dokumentov na základe KONE pravidiel

    Požiadavky na uchádzača

    • Aktívna znalosť talianskeho jazyka – schopný samostatne sa vyjadrovať a rozumieť
    • Prax na podobnej administratívnej pozícii v medzinárodnej spoločnosti je vítaná
    • Znalosť SAP systému je výhodou
    • Zameranie na detail
    • Časová flexibilita, proaktivita, zodpovednosť a dôslednosť
    • Vysoké pracovné nasadenie
    • Tímový hráč
    • Záujem učiť sa nové veci

    • Medzinárodné a moderné pracovné prostredie
    • Zaujímavý balíček benefitov a bonusov
    • Spoločenské a športové akcie na pravidelnej báze
    • Neformálne prostredie a priateľskí kolegovia
    • KONE tréningy v rozličných oblastiach
    • Odborná práca s využitím cudzieho jazyka

    Jedná sa o pozíciu pre študenta- práca na Dohodu o brigádnickej práci študenta, podmienka: status denného študenta do 26 rokov

    Fínska spoločnosť, svetový líder v poskytovaní komplexných a inovatívnych riešení pre inštaláciu, údržbu a modernizáciu výťahov, eskalátorov a automatických dverí.

    KONE poskytuje bezpečný a ľahký prístup denne pre milióny ľudí ako aj pre svojich 40 000 zamestnancov v každej časti sveta.V roku 2013 bol čistý ročný obrat spoločnosti KONE 6,9 miliárd EUR a je kótovaná na burze v Helsinkách.

    KONE momentálne rozvíja finančné a administratívne centrum v Bratislave ( Shared Service Centre – SSC) s cieľom poskytovať kvalitné služby pre vlastné pobočky KONE v oblasti FINANCIÍ a ÚČTOVNÍCTVA.

    Možný dátum nástupu

    13.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    KONE Shared Service Centre

    40000

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý