Administratívny pracovník s aktívnym nemeckým jazykom

    0 103

    2102918

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 16:28:46

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Office manager

    • Administratíva

    Popis práce

    • Administratívna podpora obchodného oddelenia
    • Príjem a spracovanie zákazníckych objednávok
    • Pravidelná komunikácia s obchodným oddelením v Nemecku
    • Spracovávanie a vybavovanie požiadaviek od klientov
    • Kandidát bude dôkladne zaškolený na pracovnú pozíciu

    Požiadavky na uchádzača

    • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
    • Aktívna znalosť nemeckého jazyka je nevyhnutnou podmienkou
    • Pozícia je vhodná aj pre absolventa alebo externého študenta,ktorý má záujem pracovať na trvalý pracovný pomer popri štúdiu
    • Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni
    • Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
    • Zodpovedný a korektný prístup k práci

    • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
    • Bohatý sociálny program a odmeny pre zamestnancov
    • Jazykové vzdelávanie a školenia pre zamestnancov
    • Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie

    Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov a ľudských zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy.

    Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky. Regionálne pôsobenie našej spoločnosti PERSONALITY vám dáva výhodu nájsť Dobrých ľudí priamo v regióne kde plánujete rozvíjať svoje ďalšie aktivity.

    Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

    Naše motto: „Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti“

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Personality, s.r.o.

    9

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – aktívne