Administratívny pracovník, referent – zastupovanie počas MD

    0 126

    2075762

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-10 10:12:15

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Popis práce

    Spracovanie žiadostí o vrátenie DPH zo zahraničia
    Komunikácia s orgánmi finančnej správy
    Poradenstvo a aktívna pomoc pre klientov ohľadom procesu vrátenia DPH
    Podpora obchodného oddelenia
    Každodenná komunikácia s materskou spoločnosťou v zahraničí
    Práca s interným informačným systémom spoločnosti
    Komplexný proces spracovania a vytvárania reportov

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovednosť
    Precíznosť
    Komunikatívnosť
    Spoľahlivosť
    Vysoké zameranie na detail
    Tímový hráč
    Ochota učiť sa nové veci

    Mladý dynamický kolektív
    Príjemné pracovné prostredie – Staré Mesto
    Motivujúce finančné ohodnotenie
    Komunikácia so zákazníkmi
    Odborná práca s využitím cudzieho jazyka
    Stabilná medzinárodná spoločnosť
    Školenia v zahraničí
    Zaujímavý balíček benefitov a bonusov

    Prax na podobnej administratívnej pozícii v medzinárodnej spoločnosti je vítaná.
    Pozícia sa obsadzuje na trvalý pracovný pomer na dobu určitú-zastupovanie počas materskej dovolenky.

    Životopis v anglickom a slovenskom jazyku posielajte na uvedenú e-mailovú adresu.
    Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

    Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby pre autodopravcov.
    Bližšie informácie o firme na www.negometal.com

    Možný dátum nástupu

    15.05.2015/dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    TRANS VAT SK s.r.o.

    6

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý