Administratívny pracovník oddelenia podpory predaja – znalosť práce v MS Access nevyhnutnosťou

    0 134

    2038067

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-05 10:40:16

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Obchodný referent
    • Referent správy poistenia
    • Špecialista reportingu

    • Administratíva
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Obchod
    • Poisťovníctvo

     – príprava/kontrola platieb odmien a bonusov pre finančných agentov v rámci podpory obchodných kanálov pre priamy marketing, bankopoistenie a spoluprácu s korporátnou klientelou
     – príprava produkčných a ostatných reportov týkajúcich sa činnosti finančných agentov
     – vykonávanie administratívnych úloh na podporu činnosti finančných agentov
     – komunikácia s internými a externými zákazníkmi Oddelenia podpory predaja
     – včasné a správne vykonávanie pridelených úloh
     – plnenie ďalších úloh, ktorých vykonanie bude potrebné podľa požiadaviek a potrieb

    Požiadavky na uchádzača

     – ukončené vysokoškolské / stredoškolské vzdelanie (technického zamerania výhodou)
     – spoľahlivý, s vysokou mierou samostatnosti a orientáciou na detail
     – pokročilá znalosť MS Office
     – práca s databázovým systémom MS Access
     – komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita
     – anglický jazyk – min. mierne pokročilý

     – prácu v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
     – konkurencieschopné platové podmienky
     – bohatý balík benefitov
     – kanceláriu v centre Bratislavy

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy starostlivo posúdime, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené predpoklady.

    Poisťovňa MetLife Amslico, kktorej súčasťou je aj spoločnosť MetLife Slovakia úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    MetLife Slovakia, s. r. o.

    Poisťovníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Access – pokročilý