Administratívny pracovník na spracovávanie písomných objednávok v nemeckom jazyku

    0 141

    2064321

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-27 14:50:21

    • Back office špecialista

    • Bankovníctvo

    Administratívne spracovávanie objednávok pre nemecky hovoriacich zákazníkov medzinárodnej spoločnosti v internej databáze
    * Spracovávanie objednávok z oblasti telekomunikácií
    * Kontrola a úprava dát zákazníkov
    * Korektúra nezrovnalostí

    Požiadavky na uchádzača

    * Mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka
    * Skúsenosti s nemecky hovoriacimi zákazníkmi výhodou
    * Základné počítačové znalosti
    * Spoľahlivosť a flexibilita
    * Pozitívny prístup k práci

    * Moderné a príjemné pracovné prostredie
    * Flexibilný pracovný čas, bez práce cez víkend
    * Motivačné finančné ohodnotenie
    * Stravné lístky
    * Prepracovaný a praxou overený systém zaškolenia
    * Možnosť kariérneho rastu v úspešnej spoločnosti s nemeckým vedením

    Customer Service World je špecialistom pre služby v oblasti zákazníckeho servisu, predaja a personálneho manažmentu. * Inteligentné servisné centrum * Zákaznícky servis pomocou všetkých komunikačných kanálov: telefón, eMail, internet, listy, fax, sms * Vynikajúca kvalifikácia zamestnancov * Fundované Know-How * Most medzi firmami a ich klientmi * Vynikajúce prepojenie na slovenský pracovný trh

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Customer Service World k.s.

    80

    Poradenstvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy