Administratívny pracovník-asistent

    0 117

    1923826

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-10 17:20:04

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Popis práce

    Uvítať návštevníkov
    Rozdávať propagačné materiály, vizitky a pod.
    Starať sa o občerstvenie
    Poskytovať informácie zákazníkom / klientom / hosťom
    Priama komunikácia s ľuďmi, poskytovanie informácii, prezentovanie produktov a služieb
    Dohadovanie stretnutí
    Prijímanie a spracovanie telefonických hovorov, telesales
    Obvolávanie zákazníkov podľa vopred určených priorít a tém
    Telefonické poskytovanie informácií produktoch, službách a prevádzkach
    E-mailová komunikácia, vybavovanie požiadaviek zákazníkov
    Starostlivosť o pridelenú databázu zákazníkov, telefonický a písomný kontakt so zákazníkmi spoločnosti, aktívne volania zákazníkom s cieľom overovania a zvyšovania ich spokojnosti,
    Evidencia telefonických hovorov a e-mailovej komunikácie (spätná väzba).
    Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
    Príjimanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov.
    Práca s interným informačným systémom spoločnosti.
    Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka).
    Spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov.
    Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívny, aktívny, energický, reprezentatívne vyzerajúci (pri pozícii hosteska, promoter/ka)
    disciplinovaný, dôkladný, efektívny,
    inteligentný, slušný , spoľahlivý
    chápavý, kamarátsky, tímový
    pracovitý, ochotný, svedomitý,
    optimistický, príjemný
    samostatný, spoločenský,

    Ponúkame zázemie v stabilnej slovenskej spoločnosti
    Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
    Široký vzdelávací program – možnosť kariérneho rastu
    Mladý kolektív, príjemné prostredie
    Sociálny program
    Motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
    Zamestnanecké zľavy na služby a produkty

    Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu personalne@auto-impex.sk. V predmete mailu uveďte „Administratívny pracovník- asistent“. Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

    Spoločnosť AUTO – IMPEX so svojou 24 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. AUTO – IMPEX od svojho začiatku vsádza na poskytovanie služieb šitým na mieru jednotlivým zákazníkom, čiže ponúka aj vlastné produkty ako systémovú starostlivosť o vozidlové parky zákazníkov, školenia vodičov, alebo systém výmeny staré za nové. Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány. V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 200 ľuďom.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    AUTO – IMPEX spol. s r.o.

    180

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý