Administratívny pracovník

    0 122

    2015488

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-16 10:56:08

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Práca v registratúrnom stredisku. Fyzická práca s dokumentami. Zakladanie dokumentov do regálového systému.

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, bezúhonnosť, práca s PC, schopnosť pracovať v tíme, schopnosť viesť tím

    Spoločnosť Dokument Logistik, s.r.o. sa zaoberá logistikou, archívnictvom a manažmentom dokumentov pre klientov v rámci celej SR.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Dokument Logistik, s.r.o.

    34

    Iné služby

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý