Administratívny pracovník

    0 125

    2092563

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-22 16:48:25

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Popis práce

    – vyhotovovanie exekučných protokolov
    – zakladanie písomností do exekučných spisov
    – fakturácia a úhrady
    – ostatné administratívne činnosti

    Požiadavky na uchádzača

    – dokonalá znalosť pravidiel slovenského pravopisu
    – schopnosť samostatne myslieť pri plnení úloh

    Výberové konanie je rozdelené na 2 kolá.
    V prvom kole budú overené požadované znalosti.
    Druhé kolo výberového konania tvorí osobný pohovor.

    Podmienkou pozvania na výberové konanie je zaslanie štrukturovaného životopisu a motivačného listu.

    Výkon exekučnej činnosti v zmysle zák. č. 233/1995 Z.z. o súdnych exekútoroch a exekučnej činnosti (Exekučný poriadok) a o zmene a doplnení ďalších zákonov.

    Exekútorský úrad sídli v Banskej Bystrici od roku 1996.

    Možný dátum nástupu

    01.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Mgr. Jozef Deák, súdny exekútor

    25

    Právnické činnosti

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – expert
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý