Administratívny pracovník

    0 118

    2082065

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-15 11:31:56

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Spracovanie objednávok od zákazníkov, z e-shopov, na predajni
    Vystavovanie potvrdení objednávok, dodacích listov, faktúr a iných dokladov
    Kontrola neplatičov, zasielanie upomienok
    Aktualizácia zákazníckych databáz

    Požiadavky na uchádzača

    Úplné stredoškolské vzdelanie
    Dobrá znalosť nemeckého jazyka, anglický jazyk vítaný
    Vodičský preukaz sk. B vítaný
    Komunikatívnosť a flexibilita
    Práca s PC

    Ponúkame zaujímavú prácu, možnosť kariérneho rastu a zaujímavé finančné ohodnotenie

    Naša spoločnosť je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Rottner Tresor G.m.b.H. Je to rodinný podnik, ktorý je už 40 rokov poprednou firmou na európskom trhu s bezpečnostnou technikou.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Rottner Security Slovensko s.r.o.

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý