Administratívny pracovník

    0 183

    2041603

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 11:45:22

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Office manager
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Popis práce

    – odosielanie, evidencia, skenovanie pošty
    – riadenie obehu dokumentov v spoločnosti
    – sledovanie dochádzky zamestnancov
    – starostlivosť o prevádzku kancelárie
    – asistencia pre vedúcich pracovníkov spoločnosti

    Požiadavky na uchádzača

    – organizačné schopnosti
    – schopnosť pracovať pod časovým stresom
    – zodpovedný prístup k práci
    – orientácia na detail
    – príjemné vystupovanie

    – príjemné a moderné pracovné prostredie
    – priestor pre sebarealizáciu a karierny rast
    – dynamický kolektív
    – teambuildingové aktivity
    – flexibilný pracovný čas
    – fitness

    Životopisy v slovenskom jazyku zasielajte spolu so žiadosťou o zamestnanie. Zároveň posielajte aj súhlas s uchovávaním Vašich osobných údajov v spoločnosti ERS Profession spol. s r.o. v tomto znení :
    “ Súhlasím so správou mojich osobných údajov v spoločnosti ERS Profession spol. s r.o. a zároveň dávam súhlas spoločnosti ERS Profession spol. s r.o. na spracovanie mojich osobných údajov v rozsahu osobných údajov uvedených v žiadosti o zamestnanie a v životopise a na ich archiváciu po dobu jedného roka od doručenia žiadosti o prijatie do pracovného pomeru v zmysle § 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Tento súhlas môže byť kedykoľvek odvolaný písomným oznámením o odvolaní súhlasu zaslaným na adresu ERS Profession spol. s r.o., so sídlom Šamorínska 10,821 06 Bratislava, zapísaná o Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1, oddiel : Sro, vložka č. 52444/B. Tento súhlas udeľujem dobrovoľne

    Vybraní uchádzači budú kontaktovaní prostredníctvom mailu.

    Obchodná spoločnosť ERS Profession, spol. s r.o. sa sústreďuje na administratívne, ekonomické, stavebné a realizačné činnosti, počítačové služby a poradenskú činnosť v oblasti personalistky a miezd.

    Možný dátum nástupu

    01.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ERS Profession spol. s r.o.

    5

    Poradenstvo

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Hospodárska korešpondencia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý