Administratívny pracovník

    0 157

    2074505

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 10:27:19

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    – fakturácia – príprava faktúr na základe podkladov od predajcov
    – spracovávanie objednávok od zákazníkov / dodávateľov v systéme
    – vedenie administratívnej agendy úseku – príprava reportov, analýz, štatistík na základe požiadaviek nadriadeného
    – komunikácia s ostatnými výrobnými úsekmi / kolegami z predaja / nákupu

    Požiadavky na uchádzača

    tímový hráč, precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, ochota učiť sa

    We are an international company within associated production companies in group around the world

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Dometic Slovakia s.r.o.

    200

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • IBM Lotus Notes – pokročilý