Administratívny pracovník

    0 5

    2435871

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-02-15 14:42:40

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Hľadáme novú, pracovitú a prívetivú pracovnú silu do stavebnej spoločnosti na polovičný pracovný úväzok, ktorej hlavnou náplňou práce bude:
    – fakturácia,
    – evidencia dokumentov v Excel (faktúry),
    – príprava podkladov pre účtovníctvo,
    – evidencia platieb v Excel, príprava platieb podľa pokynov
    – spracovávanie cenových ponúk, súpisov prác, harmonogramov podľa pokynu nadriadeného
    – evidencia a sledovanie nákladov a výnosov jednotlivých zákaziek
    – administratívna podpora tímu,
    – vybavovanie pridelenej agendy – príprava podkladov, prehľadov, materiálov zmluvnej agendy zákaziek,
    – denné spracovanie prijatej a odoslanej korešpondencie,
    – zabezpečovanie chodu kancelárie

    Požiadavky na uchádzača

    – aktívny prístup k práci
    – chuť učiť sa nové veci
    – zodpovednosť
    – schopnosť logicky myslieť

    flexibilita pracovného času

    Stavebná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 15 rokov. Malý tím, komorná atmosféra.

    Možný dátum nástupu

    15.03.2016

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    H2H spol. s r.o.

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý