Administratívny a marketingový pracovník

    0 137

    2621194

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-06-24 11:32:01

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Obchodný referent

    • Administratíva
    • Obchod

    Popis práce

    – administratívne práce
    – denná komunikácia a korešpondencia v anglickom jazyku
    – preklady z anglického jazyka do slovenského jazyka
    – objednávanie tovaru
    – príprava a korektúry reklamných a propagačných materiálov a letákov
    – spolupráca s grafickým štúdiom, s tlačiarňou a distribučnou spoločnosťou
    – starostlivosť o webstránku spoločnosti a FB
    – asistentské práce pre vedenie spoločnosti

    Požiadavky na uchádzača

    – výborná znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
    – požadovaná prax v obchodnej firme min. 1 – 2 roky
    – výborná znalosť požadovaných počítačových zručností + strojopis (obchodná akadémia je vítaná)
    – obchodné myslenie
    – vzťah k tvorbe textov a kreativita
    – schopnosť pracovať v tíme
    – ochota učiť sa nové veci

    – možnosť profesionálneho rastu
    – spolupráca so svetovými kozmetickými značkami
    – moderné pracovné prostredie
    – práca v mladom kolektíve

    Uchádzači, ktorí spĺňajú hore uvedené požiadavky budú pozvaní na osobný pohovor. Výborná znalosť AJ je podmienkou.

    Spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a predajom TOP britskej kozmetickej značky Sanctuary Spa, ekologických zubných pást Ecodenta, talianskej prírodnej kozmetiky, EKO – BIO – Organic produktov, 100% rastlinných olejov a umeleckej bižutérie.

    Možný dátum nástupu

    04.07.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    VH COSMETICS s.r.o.

    10

    Veľkoobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – expert, tlmočenie
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý