Administratívna pracovníčka

    0 36

    1545119

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-11 14:33:28

    • Administratívny pracovník, referent
    • Logistik

    • Administratíva
    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    – spracovanie dát výroby
    – logistika
    – komunikácia s predajcom v nemeckom alebo anglickom jazyku

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť, samostatnosť, časová flexibilta, odolnosť voči stresu, zodpovednosť

    MYWOOD – popredný výrobca šalovacích nosníkov, šalovacích platní a biodosiek

    myWood Polomka Timber – Váš partner č. 1 vyrábajúci vysokokvalitné produkty kompletného programu „Formwork“ a 3-vrstvové šalovacie dielce.
    Náš podnik je situovaný v Slovenskej republike v oblasti hôr Nízkych Tatier. S počtom zamestnancov okolo 1
    80 vyrábame vysokokvalitné inovatívne produkty pre stavebný priemysel. Nádherné tatranské drevo a najmodernejší spôsob výroby – riadený interne aj externe, sú základom nášho úspechu.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    myWood Polomka Timber, s.r.o.

    95

    Spracovanie dreva, výroba nábytku

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý