Administratívna pracovníčka pre oddelenie obchodu a servisu

    0 93

    252485

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 12:58:57

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    – administratívne zabezpečenie chodu firmy, obchodného oddelenia aj servisu – vedenie a spracovávanie ponúk, objednávok, zmlúv, žiadostí, faktúr, listov…/
    – práca s PC /Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Internet/
    – komunikácia osobná, telefonická, mailová – so zákazníkmi, dodávateľmi, úradmi
    – evidencia a vedenie skladových zásob
    – tvorba štatistík, telemarketing
    – prezentácia spoločnosti na výstavách, školeniach
    – presadzovanie spoločnosti na trhu

    Požiadavky na uchádzača

    – min. SŠ vzdelanie
    – znalosť práce s PC – Word,Excel,Powerpoint,Outlook, Internet
    – flexibilnosť
    – VP sk. B + prax podmienkou
    – prax v administratíve je výhodou
    – znalosť Aj výhodou

    – zaškolenie v danej oblasti

    – práca v stabilnej spoločnosti

    – motivujúce finančné ohodnotenie

    Žiadosť so životopisom a fotografiou v slovenskom jazyku prosíme zasielať mailom, na e-mail: obchod@auto-klima.sk, čím zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Do predmetu správy prosíme uviesť „Administratívna pracovníčka“. Telefonicky budeme kontaktovať len vybraté uchádzačky. Za porozumenie ďakujeme.

    Výhradný importér prepravných chladení a klimatizácií pre SR renomovaných zahraničných spoločností, výrobca špeciálnych prestavieb úžitkových vozidiel.

    Možný dátum nástupu

    ihneď po vzájomnej dohode

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    AUTO-KLIMA Bratislava s.r.o.

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý