Administratívna pracovníčka

    0 182

    1663989

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-28 18:39:48

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Posielanie životopisov uchádzačov o prácu na pozície lekárov v Nemecku formou elektronickej pošty. Text mailov je v nemeckom jazyku, ktorý je vopred pripravený agentúrou.

    Požiadavky na uchádzača

    Jedná sa o relatívne sereotypnú prácu, ktorá si vyžaduje vytrvalosť a schopnosť zvládať „útlm“ zo stereotypnej činnosti.

    Jedná sa o prácu z domu, v prípade záujmu vieme poskytnúť tiež kancelárske priestory. Zaúčanie nového zamestnanca prebieha v našej kancelárii.

    Práca je honorovaná na základe zmluvy o dielo prvé dva mesiace. Ďalšie tri mesiace je práca honorovaná na báze dohody o vykonaní práce. Text mailu je vopred pripravený vedením agentúry. Po získaní určitej „rutiny“ je možné stihnúť zaslať 10 až 20 mailov za hodinu.

    Naša spoločnosť sprostredkúva zamestnanie pre lekárov v Nemeckej spolkovej republike. Spolupracujeme priamo s nemeckými klinikami, nie s nemeckými agentúrami – a preto pracujeme rýchlejšie a kvalitnejšie. Miesto vieme nájsť vo väčšine prípadov do 30 dní. Pre lekárov pracujeme bezplatne, našu prácu platia zamestnávatelia v Nemecku. Naša agentúra pomáha lekárom vybaviť si aprobáciu a ďalšie potrebné administratívne náležitosti. Naša agentúra prepláca v plnej výške cestovné na pohovor, ubytovanie na hoteli deň pred pohovorom a zorganizuje všetky potrebné stretnutia v deň pohovoru.
    Naša webová stránka je: www.paprometheus.eu

    Možný dátum nástupu

    ľubovoľný

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Agentúra Prometheus s.r.o.

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – základy