Administratívna pracovná sila

    0 152

    2028384

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-27 07:37:24

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Office manager
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Popis práce

    Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
    Príjimanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov.
    Práca s interným informačným systémom spoločnosti.
    Zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb a pracovných pomôcok.
    Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka).
    Spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov.
    Komunikácia s dodávateľmi.
    Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.

    Požiadavky na uchádzača

    Nadpriemerné komunikačné schopnosti.

    XFIXIT APPLE SERVICE CENTER rozširuje svoje pôsobenie.Životopis poslať len s fotkou, alebo lajkujte našu FB stránku.
    Odpovieme iba na vyhovujúce ponuky.

    XFIXIT APPLE SERVICE CENTER
    Zabezpečuje vo vlastnom servisnom stredisku komplexný súbor servisných služieb, záručný a pozáručný servis produktov Apple, ale aj školenia, poradenstvo a konzultácie. Každý deň pre vás riešime tie najdôležitešie problémy, ktoré vás trápia, či vlastníte jeden iPhone, počítač v domácnosti, alebo máte prevádzku s väčším počtom stlolových, alebo prenosných počítačov a periférnych zariadení. Neustálym odborným vzdelávaním, školeniami a praktickými skúsenosťami si udržiavame náskok potrebný pre rýchlejšiu diagnostiku a odstraňovanie vzniknutých porúch a závad.

    Možný dátum nástupu

    06.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    DSCITY s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý