Administratívna asistentka

    0 76

    2257694

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-09-22 16:50:02

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent

    • Administratíva

    1. Správa a chod kancelárie – pošta, email, úrady, spracovávanie dokumentov, zmlúv, vedenie záznamov, samostatná správa zmlúv, archivácia dokumentov, príprava cenových ponúk, vystavovanie objednávok
    2. Príprava podkladov pre externú účtovnú spoločnosť
    3. Personalistika – príprava podkladov, komunikácia s poisťovňami, DU, BOZP a PO, vybavovanie pracovných povolení pre cudzincov

    Požiadavky na uchádzača

    – vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, precíznosť,
    – organizačné a komunikačné schopnosti, lojalita,
    – zodpovednosť, analytické myslenie, flexibilita,
    – znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou

    – pohyblivá pracovná doba
    – mladý kolektív
    – výborná zamestnanecká strava
    – kariérny rast

    Životopisy zasielajte na e-mail adresu renata@elgaucho.sk. Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť GLOBS, spol. s r. o., spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t. j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidácii v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
    Vyhradzujeme si právo neodpovedať uchádzačom, ktorý nespĺňajú naše požiadavky.

    Spoločnosť GLOBS bola založená v roku 2003 a v novembri 2006 sa stala prevádzkovateľom reštaurácie El Gaucho v Bratislave. El Gaucho Argentinian steakhouse je moderná reštaurácia s klasickými prvkami, prinášajúca Argentínsky pôvab, pohostinnosť a kuchyňu pre obyvateľov a turistov Bratislavy. Interiér reštaurácie predstavuje elegantné prostredie s príjemnou atmosférou vhodnou pre každú príležitosť. Kombinácia moderných a retro prvkov, neštandardných detailov a sofistikovanej jednoduchosti je skvostom pre oko a dodáva reštaurácii jedinečný šarm. V tomto období sa otvorila nová reštaurácia Surf´N´Turf, Seafood and steak restaurant, priamo v botely Grácia, ktorý sa nachádza na ľavom brehu Dunaja (oproti hotelu Devín v centre BA).

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    GLOBS, spol.s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý