Admin&HR Assistant

    0 132

    2033766

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-03 16:07:59

    • Administratívny pracovník, referent
    • Personalista

    • Administratíva
    • Ľudské zdroje a personalistika

    Zodpovednosť za administratívne aktivity ako evidencia a skenovanie faktúr, párovanie faktúr s príjemkami v skladovom systéme, vybavenie pošty, objednávanie a doručenie rôzného tovaru na bežny chod firmy ako kancelárske potreby, občerstvenie a pod., koordinácia a zabezpečenie ubytovania, prepravy zamestnancov, starostlivosť o návštevy a pod.
    Podpora všetkých aktivít súvisiacich s HR procesmi v spoločnosti ako personalistika, nabor, vzdelavanie, podpora HR sofvérov, mzdová agenda, komunikácia s autoritaim ako sociálna a zdarvotná poisťovňa a pod.
    Podpora internej komunikácie v spoločnosti a rôzných aktivít pre zamestnancov.

    Požiadavky na uchádzača

    Spoľahlivosť.
    Zodpovednosť.
    Flexibilita.
    Tímovosť.
    Inovatívnosť.
    Snaha a schopnosť učiť sa.

    Práca v nadnárodnej spoločnosti.
    Ročný bonus na základe splnenia výkonnostných cieľov.
    Balík benefitov podľa aktuálnej smernice, bližšie informácie na osobnom stretnutí.

    V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím žiadosť na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.
    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
    Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

    Mezinárodní společnost HAVI Logistics s.r.o. se specializuje na skladování a logistiku potravinového sortimentu pro nadnárodní společnosti ve třech teplotních režimech s důrazem na vysokou kvalitu standardů, které potravinová logistika vyžaduje. Společnost působí na lokálním trhu už dlouho a její mladý a dynamický kolektiv aktivně hledá možnost, jak prostřednictvím evropsko-asijských zkušeností přinést kvalitu a mezinárodní know-how českým a slovenským zákazníkům.

    Medzinárodná spoločnosť HAVI Logistics, s.r.o. sa špecializuje na skladovanie a logistiku potravinového sortimentu pre nadnárodné spoločnosti v troch teplotných režimoch s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov, ktoré potravinová logistika vyžaduje. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu už dlhodobo a jej mladý a dynamický kolektív aktívne hľadá možnosti ako prostredníctvom európsko-ázijských skúsenosti priniesť kvalitu a medzinárodné know-how slovenským a českým zákazníkom.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    HAVI Logistics s.r.o.

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý