Absolventská prax – Asistentka ekonomického oddelenia

    0 43

    1601529

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-23 17:11:38

    • Administratívny pracovník, referent
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Popis práce

    Hľadáme absolventov na ekonomické oddelenie :

    – administratívne práce ekonomického charakteru so zameraním na oblasť PÚ,
    – prepájanie telefonických hovorov v rámci oddelení spoločnosti a komunikácia v anglickom jazyku, resp. španielskom jazyku s materskou spoločnosťou so sídlom v Španielsku.

    Požiadavky na uchádzača

    – znalosť anglického na komunikatívnej úrovni nevyhnutná
    – stredoškolské vzdelanie, prípadne vyššie vzdelanie v ekonomickom odbore podmienkou
    – znalosť španielskeho jazyka výhodou.

    Získanie potrebnej praxe pre budúce uplatnenie.

    V súlade s Národným projektom XXI/A – Absolventom je osoba mladšia ako 26 rokov veku, ktorá ukončila vzdelanie dennou formou štúdia pred menej ako dvomi rokmi a zároveň nemala zamestnanie, ktoré by trvalo najmenej 6 po sebe nasledujúcich mesiacov.

    Evidencia na UPSVaR najmenej jeden mesiac.
    Je možné uchádzať sa absolventskú prax u zamestnávateľa zaslaním životopisu aj pred uplynutím jedného mesiaca evidencie na UPSVaR.

    Ak nespĺňate vyššie uvedené podmienky (teda štatút absolventa a min.doba evidencie), nemôžete vykonávať absolventskú prax. Viac informácií získate priamo na UPSVaR.

    Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
    Výrobný závod v Košiciach má 300 zamestnancov.

    Možný dátum nástupu

    po podpísaní Dohody s UPSVaR

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

    200

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý