Absolventská prax (Administratíva)

    0 39

    2079854

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 14:50:26

    • Administratívny pracovník, referent
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Popis práce

    UPOZORNENIE:
    Absolvent školy, vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie na úrade práce v Bratislave – znevýhodnený uchádzač o zamestnanie, občan mladší ako 26 rokov veku, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi a pred zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie nemal pravidelne platené zamestnanie (§8 ods. 1 písm. a) zákona o službách zamestnanosti). Absolventská prax sa vykonáva najmenej 3 mesiace a najviac 6 mesiacov, bez možnosti jej predĺženia a opakovaného vykonávania, v rozsahu 20 hodín týždenne.

    – rôzne administratívne činnosti podľa pokynov zamestnávateľa
    – spracovanie údajov
    – e-mailová komunikácia s klientmi

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme precízneho, zodpovedného absolventa.

    Pozícia je vhodná najmä pre uchádzačov z Bratislavy a okolia. Odpovieme iba na žiadosti, ktoré spĺňajú všetky uvedené kritériá. Prosím k žiadosti pripojte aj súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme.

    Prekladateľské a tlmočnícke služby

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Kliment&Fazekas, s.r.o.

    1

    Iné služby

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Outlook – základy