Absolvent SŠ / VŠ (administratíva)

    0 146

    2104088

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-07 12:51:31

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Obchodný referent

    • Administratíva
    • Obchod

    Popis práce

    – Si tohoročný absolvent / ka SŠ alebo VŠ?
    – Máš záujem nájsť stabilnú prácu s možnosťou kariérneho rastu?
    – Chceš sa zamestnať, ale nemáš jasnú predstavu o pracovnej oblasti, ktorá by pre Teba bola najvhodnejšia?

    Ak máš záujem, prihlás sa do ABSOLVENTSKÁHO PROGRAMU, pošli svoj CV a uveď spomedzi ponúkaných možností preferovaný región, v ktorom by si mal / mala záujem pracovať: divízie RAVEN a.s. sídlia v PB, BB, KE a BA.

    Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobné stretnutie (assessment centrum) so zástupcami spoločnosti Raven a.s. Najlepší z nich budú prijatí do riadneho pracovného pomeru a počas šiestich mesiacov budú v dohodnutých časových intervaloch pôsobiť na pracovných pozíciách a to na:
    – obchodnom oddelení (predaj, nákup),
    – technickom oddelení,
    – ekonomickom oddelení,
    – výrobnom oddelení a získajú tak možnosť zistiť v reálnej praxi, ktorá pracovná oblasť je pre nich najvhodnejšia.

    Podľa dohody bude kandidátom umožnené pracovať v tej oblasti, pre ktorú preukázali najväčší potenciál a záujem a v ktorej sa predpokladá ich najväčší prínos pre spoločnosť.

    Požiadavky na uchádzača

    – zodpovednosť,
    – spoľahlivosť,
    – komunikatívnosť,
    – tímovosť,
    – samostatnosť,
    – ochota učiť sa.

    – možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
    – zaujímavé platové podmienky,
    – adaptačný program,
    – možnosť ďalej sa vzdelávať – inerné / externé školenia
    – benefity (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku).

    Miesto výkonu práce je v Považskej Bystrici, Košiaciach, Banskej Bystrici alebo v Bratislave.

    Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou alebo e-mailom na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si informovať, odpovedáme len vybraným uchádzačom.

    Predaj hutníckeho materiálu.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    RAVEN a.s.

    Iné obchodné činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý