3D grafik: hry, virtuálna realita, architektúra

    0 230

    2987325

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-04-04 11:54:56

    • Architekt
    • Dizajnér
    • Grafický dizajnér
    • Grafik

    • Informačné technológie
    • Marketing, reklama, PR
    • Stavebníctvo a reality
    • Umenie a kultúra
    • Žurnalistika, polygrafia, médiá

    Máš vášeň pre tvorbu krásnych vecí v 3D? Zaujíma ťa Virtualna Realita? Baví ťa modelovanie, textúrovanie alebo vieš tvoriť blueprinty v Unreal Engine? Ovládaš C++? Si šikovný dizajnér alebo architekt? Ak áno, hľadáme práve teba.
    Napíš nám a možno už na najbližom projekte budeme pracovať spolu. Hľadáme šikovného grafika, architekta prípadne programátora, ktorý nám pomože budovať virtuálne 3D prostredia pre hry, interaktívne prezentácie a nevšedné zážitky.

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme aspoň základné ovládanie programu 3Dsmax, prípadne dalšieho softveru užitočného pri tvorbe modelov pre realtime Engine ako sú substance designer/painter, quixel suite, photoshop a pod.
    Výhodou je znalosť Unreal Engine 4.

    Práca s novými technológiami, práca na veľmi zaujímavých projektoch z herného prostredia a prostredia virtuálnej reality. Zaučenie do tvorby v Unreal Engine. Flexibilný pracovný čas. Pre vhodného kandidáta možnosť práce z domu.

    Prosíme o zaslanie ukážok prác z oblasti 3D modelovania, textúrovania, realtime grafiky, herné modely, blueprinty, skripty prípadne svojej prezentačnej webstránky.
    POZOR! Uchádzači bez zaslania vlastných prác nebudú zaradení do výberového konania.

    Tvoríme hry, tvoríme zážitky a tvoríme obsah vo virtuálnej realite. Skenujeme, modelujeme, kreslíme, dizajnujeme a práca je pre nás zábavou. Využívame Unity, Unreal Engine a hardware pre VR od HTC a Oculus-u.

    Možný dátum nástupu

    17.04.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    +421 Media s.r.o.

    Umenie a kultúra

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Autodesk 3ds Max – základy